BİZE ULAŞIN

Grenade .50 Calibre Pre-Workout 2 Servis

  • 30,00 TL

Havale / EFT 28,50 TL
Aroma :
Tükendi
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Grenade 50 Calibre Pre-Workout Nedir?

Askeri alanda 50 kalibrelik uzun namlu silahların ne kadar etkili olduğunu pek çoğunuz bilir. Aynı şekilde, spor alanında da ciddi etki yaratan takviye ürünler vardır ki bunlardan biride Grenade .50 Calibre Pre-Workout  preworkout ürünüdür.
 
MÜKEMMEL FORMÜL Toz halinde olan Grenade 50 Calibre ürünü, size spor öncesinden yüksek performans sağlayan, her antrenmanınızı patlayıcı , yıkıcı bir etki ile resmen en iyi boyuta taşıyan bir üründür.
 

Grenade 50 Calibre Pre-Workout Ne işe Yarıyor?

Üniversitelerce araştırılmış ve 20 adetten fazla bileşen içeren Grenade .50 Calibre, enerji seviyenizi ve çalışma azminizi en yüksek noktaya taşımak için birebir tasarlanmıştır. Pump etkisi yaratan bu ürün, dayanıklılık seviyenizi de yükselterek, anti – katabolik etkiyi artırıyor. Daha iyi bir spor performansı sağlıyor ve spor sonrası kendinizi bitkin hissetmiyorsunuz.
 
Grenade .50 Calibre, yüksek dozlarda sitrulinmalat, nitratlı beta vulgaris, aroma yönünden zengin TheobromaCacao ve beraberinde daha onlarca etkili bileşen içeriyor. Tabii ki aynı zamanda kafein ve kreatin de içeriyor ve bu sayede bunların hepsi bilimsel araştırmalardan geçmiş bu yönü ile de performans arttırıcılığı kesinlik kazanmış bir üründür.
Grenade .50 Calibre bunların yanı sıra bikarbonat ve elektrolikitleri ile laktik asit salınımının kas yorgunluğu ve kas yanması oluşturan etkisini minimum düzeye indiriyor. Anti – katabolik etkisi için ise BCAA’ler içeriyor.

 

Benzer Ürünler

Hardline Citrulline

Hardline Citrulline 300 Gr

419,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Pre-Dator Shot 60 ml X

BigJoy Pre-Dator Shot 60 ml X 20 Ampül

629,00 TL

DETAYLI İNCELE
Trec Boogieman Pre Workout 20 Gr x

Trec Boogieman Pre Workout 20 Gr x 8 Adet

349,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.