BİZE ULAŞIN

BigJoy Beta Alanine Powder 300 Gr

Marka : BigJoy
  • 430,00 TL

Havale / EFT 408,50 TL
Gramaj: 300 Gr
Tükendi
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Beta alanin nedir?

Beta alanin, preworkout ürünrlerinde de bulunan, antrenman performansınızı yukarı taşımanıza yardım eden bir amino asittir. Yapılan araştırmalarda beta alanin kullanan sporcuların, kullanmayanlara göre yorulmadan daha uzun süre antrenman yapabildiklerini göstermektedir. Beta alanin ayrıca kas dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. 

BIGJOY® BetaAla Powder, Türkiye’deki ilk ve tek saf beta alanin içeren ürünüdür. BIGJOY® BetaAla Powder, şeker ve aroma içermez. Her posiyonu 3000 mg saf beta alanin bulunur.

Beta alanin sadece vücut geliştirme, fitness ile uğralan sporcular tarafından değil koşu, bisiklet, triatlon gibi farklı spor dallarından sporcular tarafından da tercih edilmektedir. Beta alaninin aerobik kapasiteyi de artırmaya destek olduğunu, bisiklet ve koşu gibi sporlarda sprint performansını desteklediği yönünde pek çok araştırma mevcuttur.

Kullanım bilgisi

Bir porsiyonu (1 kaşık) 250 ml içecek ile karıştırarak tüketiniz. BIGJOY® BetaAla Powder, %100 saf bir ürün olduğu için aroma içermez. Aromalı bir içecek ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Toplamda günde iki porsiyon tüketebilirsiniz. 

BigJoy Beta Alanine Powder

Benzer Ürünler

BigJoy Pre-Dator

BigJoy Pre-Dator 510 Gr

830,00 TL

DETAYLI İNCELE
Marco Coffee Gold Series

Marco Coffee Gold Series 90 gr

199,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Pre-Dator Shot 60 ml X

BigJoy Pre-Dator Shot 60 ml X 20 Ampül

990,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.