BİZE ULAŞIN

Enerji ve Dayanıklılık

İNDİRİM
% 37
Protein Ocn Hydration

Protein OceanProtein Ocn Hydration Yeşil Elma 250 Gr

349,00 TL 219,00 TL

DETAYLI İNCELE
Solgar Taurine 500 mg

SolgarSolgar Taurine 500 mg 50 Kapsül

389,40 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Caffeine Plus+

BigJoyBigJoy Caffeine Plus+ 100 Kapsül

330,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Taurine Powder

BigJoyBigJoy Taurine Powder 300 Gr

320,00 TL

DETAYLI İNCELE

Enerji ve Dayanıklılık Ürünleri Provitanya.com’da!

Gerek hayat pahalılığı gerekse de iş temposunun arasında beslenmeye yeterli özen gösterilememesi gibi nedenlerden ötürü sportif aktivitelerde bazı bileşenlerin takviye gıda olarak alınmasına ihtiyaç duyuluyor. BCAA, protein tozu, gainer ve l-karnitin ve diğer enerji ve dayanıklılık ürünleri takviyeleriyle sporcuların antrenman öncesi, sırası ve sonrasında ihtiyaç duyacağı pek çok bileşen konsantre bir şekilde özel olarak hazırlanıyor ve piyasadaki yerini alıyor.

Spor ile inşa edilmeye çalışılan sağlıklı vücut ve güçlü hatta kaslı kollar için her zamankinden daha çok protein ve amino aside yahut karbonhidrata ihtiyaç duyulur. Bu maddeler hayvansal gıdalardan, bakliyatlardan ve kuruyemişlerden temin edilebilir. Ancak yeterli olmadığı noktalarda takviye almak şarttır.

Yetersiz enerji, az miktarda kalori ve amino asit kaybı gibi olumsuz durumlar antrenman performansını önemli ölçüde etkileyebilir. Bu nedenle maksimum verim almak amacıyla vücudun gereksinimlerini karşılamak ve spora hazırlanmak şarttır. Öte yandan spordan sonra hamlama, doku zedelenmesi, yorgunluk gibi belirtileri ortadan kaldırmak amacıyla da takviye ürünlere yer açılmalıdır.

Enerji ve Dayanıklılık Ürünlerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Hardline Taurine, metionin ve sistin amino asitlerinden oluşan esansiyel amino asit takviyesidir. Antrenman esnasında fiziksel gücü artıran ve performansa katkıda bulunan faydalı bir üründür. Orta ve ileri seviye sporcular tarafından belirlenen ölçüde kullanılabilir.

Hardline Ribose, spor esnasında ihtiyaç duyulan enerjiyi temin etmesi için formüle edilmiş bir takviyedir. Ayrıca yorgunluğu azaltmak ve performansı iyileştirmek amacıyla da kullanılabilir. Orta ve ileri seviye sporcular önerilen miktara sadık kalarak güvenle kullanabilir.

Olimp Iso Plus Isotonic Drink, toz formda karbonhidrat, vitamin ve mineral içeren bir içecektir. Spor sırasında vücuda enerji sağlarken içerisinde bulunan glutamin amino asidi ile de spor sonrasında hızlıca toparlanmayı sağlar. Her seviyede sporcu tarafından önerilen miktarda kullanılabilir.

En Güvenli Alışverişleriniz İçin Provitanya.com!

BSN NO-Xplode XE Edge, içerisinde bulunan yüksek miktardaki kafein ve beta-alanin ile spor öncesinde enerji sağlaması için kullanılan performans ürünüdür. Yoğun antrenman günlerinde enerji ve dayanıklılığı üst seviyelere çıkarmak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Orta ve ileri seviye sporcular tarafından tavsiye edilen miktarda kullanılabilir.

Multipower Fit Active, toz formunda olup karbonhidrat, vitamin ve mineral içeren izotonik içecektir. Antrenman sırasında vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlamak amacıyla tüketilebilir. Her seviye sporcu tarafından önerilen miktarda kullanılabilir.

Güç, enerji ve dayanıklılık gerektiren spor türlerinde yardımcınız olacak en nitelikli ürünler orjinal ürün garantisi ve uygun fiyatlarla Provitanya’da! Hemen Provitanya.com’a gelin, performansınızı artıracak başarılı takviye ürünleri kapınıza gelsin!