BİZE ULAŞIN

Form ve Diyet

İNDİRİM
% 28
TNT Coffee Gold Series

TNT NutritionTNT Coffee Gold Series 90 Gr

249,00 TL 179,00 TL

DETAYLI İNCELE
İNDİRİM
% 20
Sanmark Guarana Extract

Sanmarco NutritionSanmark Guarana Extract 60 Tablet

399,00 TL 319,20 TL

DETAYLI İNCELE
Olimp CLA + L-Carnitine

OlimpOlimp CLA + L-Carnitine 60 Kapsül

500,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy L-Carnitine

BigJoyBigJoy L-Carnitine Çilek 1000 ML

490,00 TL

DETAYLI İNCELE
İNDİRİM
% 12
Trec L-Carnitine + Clenburexin Kombinasyonu
İNDİRİM
% 25
TNT Carnitine ve BCAA Plus Kombinasyonu

TNT NutritionTNT Carnitine ve BCAA Plus Kombinasyonu

1.147,00 TL 865,00 TL

DETAYLI İNCELE
İNDİRİM
% 24
TNT Carniboom ve BCAA Plus Kombinasyonu

TNT NutritionTNT Carniboom ve BCAA Plus Kombinasyonu

1.247,00 TL 950,00 TL

DETAYLI İNCELE
İNDİRİM
% 15
TNT Carniboom L-Carnitine 3000 mg 60 ml x 20 Adet 2 Paket
İNDİRİM
% 10
TNT Carniboom L-Carnitine 3000 mg 60 ml x	12 Adet
İNDİRİM
% 20
Nutraxin Quick-Slim Tonalin CLA
İNDİRİM
% 25
Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn

Form ve Diyet Ürünleri Nelerdir?

Karnitin ürünler, Su kaybınızı önlemeye yardımcı, şeker içermeyen, vitamin ve mineral destekli, enerji veren, kalorisi düşük ve yağ yakan pek çok ürünü provitanya.com'da bulabilirsiniz.

Termojenik ürünler, Yağ yakmanızı ve yüksek enerji almanızı sağlayan ve kapsül olarak alabileceğiniz pek çok ürün bulabilirsiniz. Avrupa'nın en çok satan yağ yakıcı ürünlerini provitanya.com da bulmanız mümkün!

CLA ürünleri, Diyette olan kişilerin metabolizmalarını hızlandıran ve yağ oranını azaltan jel ve kapsül ürünleri alarak, fazla yağlarınızdan kurtularak formunuza kavuşabilirsiniz.

L-Karnitin Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Yağ asitlerini hücrelerin mitokondrisine taşıyarak enerji üretiminde önemli bir rol oynar. L-karnitin Bu form en iyi egzersiz performansı için etkilidir. Egzersizden önce günde 1.000-4.000 mg arasında tüketilebilir.

CLA Nedir ve Kullanılır?

CLA doğal olarak oluşan bir yağ asididir. Temel bir besin maddesi olmasa da, yaygın olarak Diyet döneminde faydaları için bir besin takviyesi olarak alınır. CLA yiyeceklerden alınan yağın yağ hücrelerine girmesini önler ve bir bariyer görevi görür. Gün içinde öğünler ile birlikte 1 er kapsül tüketilmesi tavsiye eidlir.

Termojenik Ürünler Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Termojenik Ürünler, fiziksel aktivite sırasında vücut ısısını arttırmak, yağ depolarından enerji kullanımı sağlayarak ve dolayısıyla yağ kaybını teşvik etmek prensibi ile çalışır. Termojenik ürünler, fiziksel aktivite olmadan bile diyet dönemleri için yararlı oldukları gerçeği ile kanıtlandığı gibi, en etkili yağ brülörleri olarak adlandırılır, ancak düzenli egzersiz istenen hedefe daha hızlı ulaşmaya yardımcı olur. Aynı zamanda, vücut sıcaklığındaki artış, metabolik değişiklikler daha yüksek sıcaklıklarda daha hızlı ortaya çıktığı için aktif olarak metabolizmayı teşvik eder. Termojenik ürünlerin bileşimi çeşitlidir, ancak çoğu, aktif olarak diyetinizi teşvik eden ve metabolizmayı artıran yeşil çay veya kahve , kafein , L-karnitin veya siyah çay içerir.

 

L-Karnitin Çeşitleri Provitanya.com’da!

Son dönemlerde sağlığımızı korurken formda kalmak veya vücut geliştirmek amacıyla pek çok diyet uygulamaları ve egzersiz türlerine yöneliyoruz. Sahip olmak istediğimiz görüntüye ulaşmak amacıyla farklı çarelere başvurabiliyoruz. Daha güçlü ve dolgun kaslar için protein tozundan yararlanırken yağ yakıcı özelliği ile karnitin adı verilen bileşeni tercih edebiliyoruz.

Ancak tüm bu gıda takviyeleri son derece sağlıklı olsa da yakından tanımak ve doğru kullanmakta fayda vardır. En iyi sonucu almak ve kullanırken olumsuz etkilerle karşılaşmamak amacıyla kullanım önerilerine sadık kalmak ve düzenli bir şekilde öğünlere dahil etmek önem arz etmektedir.

L karnitin, vücutta doğal olarak sentezlenebilen ve karaciğer ve böbrek gibi organlarda oluşturulan bir bileşendir. Lizin ve metiyonin amino asitleri ile C vitamininin birleşmesi yoluyla meydana gelmektedir. Karnitinin en önemli görevi yağ asitlerini parçalayarak hücrelere yakıt taşımak, dolayısıyla da vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi temin etmektir.

Karnitinin L karnitin ve D karnitin olarak iki farklı türü mevcuttur. L karnitin vücutta sentezlenebilmesinin yanı sıra dışarıdan besinler yoluyla da alınabilir. Fakat D karnitin takviye gıda olarak veya besinlerden alınamamaktadır.

L karnitin, insan vücudunda kaslarda, beyinde ve sperm hücrelerinde bulunmaktadır. Doğal olarak kırmızı et ve süt ürünleri gibi hayvansal gıdalar ile soya ve avokado gibi bitkisel besinlerden alınabilmektedir.

Termojenik yağ yakıcı karnitinin vücudumuz için temel gereksinimlerden birisi olduğunu söylesek hiç de yanılmış olmayız. Karnitin besinlerden doğal olarak alınarak vücut tarafından absorbe edilebilmektedir. Ancak düzenli ve sağlıklı beslenmeye yoğun iş temposu gibi sebeplerden ötürü yeteri kadar önem veremediğimizde bunun eksikliği ile karşılaşabiliriz.

Dolayısıyla eğer sportif aktivitelerle yakından ilgiliyseniz veya formunuzu korumayı ve zayıflamayı düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan yağ yakıcı özellikteki karnitin takviyesidir. L carnitine yağ yakıcı, yağları yakarak enerjiye çevirdiğinden hem spor için gerekli olan gücü sağlar hem de yakılması bazen zor olabilen yağ zincirlerini parçalar.

Yoğun tempolu sporlarda veya uzun süreli ve devamlı çalışma gerektiren profesyonel antrenmanlarda karnitinin dayanıklılık artırıcı özelliğinden faydalanılabilir. Performansı olumlu yönde etkileyecek ve çalışmalar sırasında kaybedilen enerjiyi geri kazandıracak karnitin ile başarılı bir sporcu olmak mümkündür.

Yine iş hayatının hareketsizliği ve dışarıdan beslenmenin yol açtığı kiloları özellikle de yağları karnitin ile yakmak hiç de zor olmayacaktır. Üstelik doğru ve düzenli bir diyet ile karnitinden maksimum verim alınması sağlanacaktır.

Yüksek Kalite L-Karnitinleri Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

L karnitininin kullanıcısına sağladığı faydalar son derece önemlidir. Vücuda enerji sağlarken yağ yakan ve daha pek çok konuda fayda sağlayan bu takviye gıdayı doğru kullanmak da bir o kadar mühimdir. İyileşmek için kullanılan ilaçların saatinde kullanılması ve elbette doğru ilacın kullanılması ne kadar tartışmaya kapalı ise bu gıda takviyesi için de aynı durum söz konusudur.

L karnitinin kullanılan ürünün özelliğine ve türüne bağlı olarak genelde günde bir defa kullanılması önerilmektedir. Antrenman yapanlar için ise egzersizlere başlamadan önce alınması tavsiye edilir. Bu noktada ürünün üzerinde yer alan kullanım önerisini dikkate almak ve buna uymakta fayda vardır.

Grenade Thermo Detonator, İngiltere’de ödül almış olan kapsül formundaki bu yağ yakıcı ile yoğun antrenmanlarda ve diyet dönemlerinde ihtiyacınız olan verimi başarılı bir şekilde alabilirsiniz.

Nutrend CLA Yağ Yakıcı, yeşil çay özlü CLA yağ yakıcı ile bağışıklığınızı desteklerken yağ yakıcı özelliği ile formunuzu koruyabilirsiniz. Ayrıca kolesterol seviyesini düzenlemesi ile de yarar sağlamaktadır.

En Kaliteli L-Karnitinler İçin Provitanya!

Provitanya.com’da bulunan kaliteli ve orjinal ürünlerle ihtiyacınız olan gıda takviyelerine yer açın! Hayalinizdeki vücuda ulaşmak Provitanya’da bulunan diyet ve form ürünleri ile artık mümkün!

L karnitin fiyatları için doğru adres yine Provitanya! Hardline l karnitin ile kilolarınıza veda ederken enerjinizi daima yüksek tutabilirsiniz. Hardline burner ürünlerinde de avantajlı fiyatlar için web sitemizi ziyaret etmelisiniz!

Provitanya ile sağlığınıza sağlık katarken, istediğiniz ürünlerin uygun fiyat garantisiyle adresinize teslim edilmesinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.