Form ve Diyet Ürünleri Sporcuların hem beslenme düzenlerine ve hem de formlarına son derece dikkat etmeleri gerekmektedir. Siz de, spora gönül verdiyseniz ve fazla kilolarınız nedeniyle antrenmanlarda zorluk çekiyorsanız, form ve diyet uygulamanızda sizlere destek olan bazı ürünlere yönelmeniz, sizlere büyük kolaylık sağlayacak ve sizi hedefinize taşıyacaktır. Form ve diyet ürünlerimiz olarak Su kaybınızı önlemeye yardımcı, şeker içermeyen, vitamin ve mineral destekli, enerji veren, kalorisi düşük ve yağ yakan pek çok ürünü provitanya.com'da bulabilirsiniz.

Form ve Diyet Ürünleri Nelerdir?

Karnitin ürünler, Su kaybınızı önlemeye yardımcı, şeker içermeyen, vitamin ve mineral destekli, enerji veren, kalorisi düşük ve yağ yakan pek çok ürünü provitanya.com'da bulabilirsiniz.

Termojenik ürünler, Yağ yakmanızı ve yüksek enerji almanızı sağlayan ve kapsül olarak alabileceğiniz pek çok ürün bulabilirsiniz. Avrupa'nın en çok satan yağ yakıcı ürünlerini provitanya.com da bulmanız mümkün!

CLA ürünleri, Diyette olan kişilerin metabolizmalarını hızlandıran ve yağ oranını azaltan jel ve kapsül ürünleri alarak, fazla yağlarınızdan kurtularak formunuza kavuşabilirsiniz.

L-Karnitin Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Yağ asitlerini hücrelerin mitokondrisine taşıyarak enerji üretiminde önemli bir rol oynar. L-karnitin Bu form en iyi egzersiz performansı için etkilidir. Egzersizden önce günde 1.000-4.000 mg arasında tüketilebilir.

CLA Nedir ve Kullanılır?

CLA doğal olarak oluşan bir yağ asididir. Temel bir besin maddesi olmasa da, yaygın olarak Diyet döneminde faydaları için bir besin takviyesi olarak alınır. CLA yiyeceklerden alınan yağın yağ hücrelerine girmesini önler ve bir bariyer görevi görür. Gün içinde öğünler ile birlikte 1 er kapsül tüketilmesi tavsiye eidlir.

Termojenik Ürünler Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Termojenik Ürünler, fiziksel aktivite sırasında vücut ısısını arttırmak, yağ depolarından enerji kullanımı sağlayarak ve dolayısıyla yağ kaybını teşvik etmek prensibi ile çalışır. Termojenik ürünler, fiziksel aktivite olmadan bile diyet dönemleri için yararlı oldukları gerçeği ile kanıtlandığı gibi, en etkili yağ brülörleri olarak adlandırılır, ancak düzenli egzersiz istenen hedefe daha hızlı ulaşmaya yardımcı olur. Aynı zamanda, vücut sıcaklığındaki artış, metabolik değişiklikler daha yüksek sıcaklıklarda daha hızlı ortaya çıktığı için aktif olarak metabolizmayı teşvik eder. Termojenik ürünlerin bileşimi çeşitlidir, ancak çoğu, aktif olarak diyetinizi teşvik eden ve metabolizmayı artıran yeşil çay veya kahve , kafein , L-karnitin veya siyah çay içerir.

 

L-Karnitin Çeşitleri Provitanya.com’da!

Son dönemlerde sağlığımızı korurken formda kalmak veya vücut geliştirmek amacıyla pek çok diyet uygulamaları ve egzersiz türlerine yöneliyoruz. Sahip olmak istediğimiz görüntüye ulaşmak amacıyla farklı çarelere başvurabiliyoruz. Daha güçlü ve dolgun kaslar için protein tozundan yararlanırken yağ yakıcı özelliği ile karnitin adı verilen bileşeni tercih edebiliyoruz.

Ancak tüm bu gıda takviyeleri son derece sağlıklı olsa da yakından tanımak ve doğru kullanmakta fayda vardır. En iyi sonucu almak ve kullanırken olumsuz etkilerle karşılaşmamak amacıyla kullanım önerilerine sadık kalmak ve düzenli bir şekilde öğünlere dahil etmek önem arz etmektedir.

L karnitin, vücutta doğal olarak sentezlenebilen ve karaciğer ve böbrek gibi organlarda oluşturulan bir bileşendir. Lizin ve metiyonin amino asitleri ile C vitamininin birleşmesi yoluyla meydana gelmektedir. Karnitinin en önemli görevi yağ asitlerini parçalayarak hücrelere yakıt taşımak, dolayısıyla da vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi temin etmektir.

Karnitinin L karnitin ve D karnitin olarak iki farklı türü mevcuttur. L karnitin vücutta sentezlenebilmesinin yanı sıra dışarıdan besinler yoluyla da alınabilir. Fakat D karnitin takviye gıda olarak veya besinlerden alınamamaktadır.

L karnitin, insan vücudunda kaslarda, beyinde ve sperm hücrelerinde bulunmaktadır. Doğal olarak kırmızı et ve süt ürünleri gibi hayvansal gıdalar ile soya ve avokado gibi bitkisel besinlerden alınabilmektedir.

Termojenik yağ yakıcı karnitinin vücudumuz için temel gereksinimlerden birisi olduğunu söylesek hiç de yanılmış olmayız. Karnitin besinlerden doğal olarak alınarak vücut tarafından absorbe edilebilmektedir. Ancak düzenli ve sağlıklı beslenmeye yoğun iş temposu gibi sebeplerden ötürü yeteri kadar önem veremediğimizde bunun eksikliği ile karşılaşabiliriz.

Dolayısıyla eğer sportif aktivitelerle yakından ilgiliyseniz veya formunuzu korumayı ve zayıflamayı düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan yağ yakıcı özellikteki karnitin takviyesidir. L carnitine yağ yakıcı, yağları yakarak enerjiye çevirdiğinden hem spor için gerekli olan gücü sağlar hem de yakılması bazen zor olabilen yağ zincirlerini parçalar.

Yoğun tempolu sporlarda veya uzun süreli ve devamlı çalışma gerektiren profesyonel antrenmanlarda karnitinin dayanıklılık artırıcı özelliğinden faydalanılabilir. Performansı olumlu yönde etkileyecek ve çalışmalar sırasında kaybedilen enerjiyi geri kazandıracak karnitin ile başarılı bir sporcu olmak mümkündür.

Yine iş hayatının hareketsizliği ve dışarıdan beslenmenin yol açtığı kiloları özellikle de yağları karnitin ile yakmak hiç de zor olmayacaktır. Üstelik doğru ve düzenli bir diyet ile karnitinden maksimum verim alınması sağlanacaktır.

Yüksek Kalite L-Karnitinleri Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

L karnitininin kullanıcısına sağladığı faydalar son derece önemlidir. Vücuda enerji sağlarken yağ yakan ve daha pek çok konuda fayda sağlayan bu takviye gıdayı doğru kullanmak da bir o kadar mühimdir. İyileşmek için kullanılan ilaçların saatinde kullanılması ve elbette doğru ilacın kullanılması ne kadar tartışmaya kapalı ise bu gıda takviyesi için de aynı durum söz konusudur.

L karnitinin kullanılan ürünün özelliğine ve türüne bağlı olarak genelde günde bir defa kullanılması önerilmektedir. Antrenman yapanlar için ise egzersizlere başlamadan önce alınması tavsiye edilir. Bu noktada ürünün üzerinde yer alan kullanım önerisini dikkate almak ve buna uymakta fayda vardır.

Grenade Thermo Detonator, İngiltere’de ödül almış olan kapsül formundaki bu yağ yakıcı ile yoğun antrenmanlarda ve diyet dönemlerinde ihtiyacınız olan verimi başarılı bir şekilde alabilirsiniz.

Nutrend CLA Yağ Yakıcı, yeşil çay özlü CLA yağ yakıcı ile bağışıklığınızı desteklerken yağ yakıcı özelliği ile formunuzu koruyabilirsiniz. Ayrıca kolesterol seviyesini düzenlemesi ile de yarar sağlamaktadır.

En Kaliteli L-Karnitinler İçin Provitanya!

Provitanya.com’da bulunan kaliteli ve orjinal ürünlerle ihtiyacınız olan gıda takviyelerine yer açın! Hayalinizdeki vücuda ulaşmak Provitanya’da bulunan diyet ve form ürünleri ile artık mümkün!

L karnitin fiyatları için doğru adres yine Provitanya! Hardline l karnitin ile kilolarınıza veda ederken enerjinizi daima yüksek tutabilirsiniz. Hardline burner ürünlerinde de avantajlı fiyatlar için web sitemizi ziyaret etmelisiniz!

Provitanya ile sağlığınıza sağlık katarken, istediğiniz ürünlerin uygun fiyat garantisiyle adresinize teslim edilmesinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

TNT L-Carnitine 2000 mg 1000 Ml
319
319
TNT L-Carnitine 2000 mg 1000 Ml
TNT Carniboom L-Carnitine 3000 mg 60 ml x 20 Adet
369
369
TNT Carniboom L-Carnitine 3000 mg 60 ml x 20 Adet
Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampul
145
145
Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampul
Hardline L-Karnitin Thermo 1000 ml
299
299
Hardline L-Karnitin Thermo 1000 ml
Hardline CLA One 100 Jel Kapsül
225
225
Hardline CLA One 100 Jel Kapsül
BigJoy Thermonator L-Carnitine 1000 ML
319
319
BigJoy Thermonator L-Carnitine 1000 ML
Hardline L-Karnitin Thermo 500 ml
169
169
Hardline L-Karnitin Thermo 500 ml
BigJoy Thermonator L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampül
369
369
BigJoy Thermonator L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampül
Bigjoy clabig 99
219
219
BigJoy Clabig 99 Kapsül
Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 20 Ampul
359
359
Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 20 Ampul
Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül
799
799
Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül
Marco Coffee Gold Series 90 gr
99
99
Marco Coffee Gold Series 90 gr
Hardline Burner 120 Tablet
225
225
Hardline Burner 120 Tablet
Hardline MCT Oil 500 ml
229
229
Hardline MCT Oil 500 ml
Hardline L Karnitin 1000 ml
205
205
Hardline L Karnitin 1000 ml
Nutrend CLA 800 Mg 60 Kapsül
165
165
Nutrend CLA 800 Mg 60 Kapsül
BigJoy L-Carnitine 1000 ML
219
219
BigJoy L-Carnitine 1000 ML
Hardline Carnifit 500 ML 1 Adet
19
19
Hardline Carnifit 500 ML 1 Adet
Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 1 Ampül
20
20
Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 1 Ampül
Sanmarco L-Carnitine 1000 Ml
299
299
Sanmarco L-Carnitine 1000 Ml
BigJoy Thermonator Ripped 120 Kapsül
289
289
BigJoy Thermonator Ripped 120 Kapsül


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.