BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

Sağlıklı yaşamı desteklemek ve sporunuza kalite katmak için buradayız!

Provitanya bir işletmeden ziyade her gün ilk günkü spor aşk'ı ile siz değerli spor severler ile buluşma adresimizdir. 2014 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız, spor yapan herkese amaçları doğrultusunda, Orijinal-Kaliteli-Doğru besin takviyelerini ve fitness aksesuarlarını en uygun fiyata sunmayı amaçlamıştır. "Ürün portföy’ümüzün tamamı Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı mevzuatına uygun olan ürünlerden oluşmaktadır.” Dünya’ca ünlü, başta TNT Nutrition, Optimum Nutrition, BSN Nutrition, Multipower, Olimp, SİS, Nutrend, Nutrever, SCI-MX, Grenade, Hardline, Bigjoy, Sanmarco, Protein Ocean, Unıversal ve Muscletech markalarının yetkili Toptan dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Provitanya.com’un merkez adresi Antalya ilinin Alanya ilçesi olmasına rağmen aktif olarak Türkiye’nin heryerindeki Spor Salonları-Eczane-Spor Kluplerine toptan ürün tedariği sağlamakta olup yurtdışına ihracata 2018 yılında başlamıştır. Sporcu besinleri gibi hassas bir sektörde, sağlıklı yaşam destek ürünleri ilkemizden asla ödün vermeden, sürekli kendini yenileyen ve farklılık yaratan bir firma olmayı amaçladık.
 
Vizyonumuz;
Kaliteli, Güvenilir ,Ekonomik ve Orijinal ürünleri en sağlıklı şekilde spor severlere sunmak.
 
Misyonumuz;
İnsan sağlığını konusunda taviz vermeden ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman kaliteli ve uluslararası nitelikte hizmet sunmak için çalışmak.
 
Kalite-İnovasyon-Tedarik;
Türkiye’de binlerde sporcu ve spora gönül verenlerin kaliteli, güvenilirve ekonomik besin takviyelerine erişimini arttırmak için yenilikçi vizyona sahibiz. Provitanya.com bu vizyonu doğrultusunda kaliteli ürün tedariği sağlayarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılamaya, güvenilir ürünleri yetkili distribütörlerinden tedarik yada ithal ederek müşterilerine sunar ve en önemlisi satış sonrası hizmet verir.
 
Güven;
Provitanya olarak önceliğimiz müşterilerimizin veri güvenliğine önem veriyoruz. Tüm ürünlerimiz "T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı" onaylı olup, kontrolünü ve takibini sağlıyoruz. Müşterilerimizin bilgileri, Provitanya.com ve bayi.provitanya.com e-ticaret sitelerimizde 256bit SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmekte olup kredi kartı ödemelerini 3D güvenlik sistemi ile güvence altına alıyoruz. Bünyemizde bulunan tüm marka ve ürünler marka’dan önce Provitanya garantisi altındadır.
 
Orjinal Ürün;
Dünyaca ünlü markaların yüzlerce çeşit ürünlerini Provitanya.com e ticaret mağazamız ve Fiziki mağazalarımızda bulabilirsiniz. Satışını ve dağıtımını yaptığımız ürünlerin tedariğini, Türkiye resmi distribütörlerinden yada bizzat ithalatını yaparak sağlamaktayız. Tüm ürünlerimizin orjinalliği distribütör yada üretici firmadan önce Provitanya.com güvencesi altındadır.
 
Satış Ağı;
Türkiye’nin her noktasına ürün gönderimi sağlamaktayız. Satış ağımız içerisinde bireysel sporcular, profesyonel sporcular, Spor (Fitness) Salonları, Crossfit Salonları, Eczaneler, Amatör-Profesyonel spor kulupleri ve Uzakdoğu dövüş kulupleri yer almakta olup, Başta doğu Türk ülkeleri olmak üzere yurtdışına ihracatta yapmaktayız.
 
Lojistik;
Firma önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti esası ile müşterilerimize en iyi hizmeti en iyi sürede verebilecek lojistik firmaları ile çalışıyoruz. Müşteri siparişlerimizin sevkiyat sürecini yakından takip ederek oluşabilecek olumsuzlara müdahale ediyoruz.

 
İletişim Bilgilerimiz; 

FİRMA ÜNVANI : PROVİTANYA GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
ADRES : Kadıpaşa Mh. Sugözü Cd. Uysal Apt. Altı 20/B 
TELEFON : 0 850 532 17 82 - 0 242 511 13 48
GSM / WHATSUP  : 0 536 502 43 48-  0 533 733 82 24
MAİL  :  info@provitanya.com