BİZE ULAŞIN

Protein Bar

Waspco Antep Fıstıklı Protein Bar 50 Gr 30 Adet

WaspcoWaspco Antep Fıstıklı Protein Bar 50 Gr 30 Adet

1.800,00 TL 1.800,00 TL

DETAYLI İNCELE
Waspco Çilekli Protein Bar 40 Gr 16 Adet

WaspcoWaspco Çilekli Protein Bar 40 Gr 16 Adet

720,00 TL 720,00 TL

DETAYLI İNCELE
Waspco Fındıklı Protein Bar 50 Gr 30 Adet

WaspcoWaspco Fındıklı Protein Bar 50 Gr 30 Adet

1.650,00 TL 1.650,00 TL

DETAYLI İNCELE
İNDİRİM
% 15
Enervit Protein Bar %32 60 gr 25 Adet

EnervitEnervit Protein Bar %32 60 gr 25 Adet

2.000,00 TL 1.700,00 TL

DETAYLI İNCELE
Waspco Hindistan Cevizli Protein Bar 50 Gr 30 Adet

WaspcoWaspco Hindistan Cevizli Protein Bar 50 Gr 30 Adet

1.650,00 TL 1.650,00 TL

DETAYLI İNCELE
İNDİRİM
% 15
Enervit Protein Bar %34 60 gr 25 Adet

EnervitEnervit Protein Bar %34 60 gr 25 Adet

2.000,00 TL 1.700,00 TL

DETAYLI İNCELE
Waspco Muzlu Protein Bar 50 Gr 30 Adet

WaspcoWaspco Muzlu Protein Bar 50 Gr 30 Adet

1.650,00 TL 1.650,00 TL

DETAYLI İNCELE

Protein Bar Çeşitleri Provitanya.com'da!

Protein bar genel olarak sporcu atıştırmalığı olarak bilinmektedir. Spor yapan kişiler, her zaman protein tozu hazırlamak için zaman bulamaz. İşte tam da bu noktada, protein almak isteyen sporcular protein bar ile beraber bu ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilirler.

Protein barlar çoğunlukla gofret boyutlarında ve paketlemesi de o şekildedir. Bu biçimi ile hem taşınma açısından hem de tüketme açısında son derece kolaydır. Özellikle sporcular bakımından bakıldığı zaman, piyasada yer alan çikolatalardan ziyade şekersiz protein bar tüketilmesi daha sağlıklıdır. Bazılarınıza protein barlarının fiyatları pahalı gelebilir ancak çikolata fiyatlara bakıldığı zaman ve son derece sağlıklı olduğu düşünüldüğü zaman, aslında fiyatları çok da yüksek değildir. Ayrıca protein barlarının tatları ve görünümü sayesinde proteinli çikolata yemiş hissine kapılırsınız.

Sporcuların ihtiyaçları olan protein miktarını karşılayamadıkları zamanlarda bu ihtiyacı azaltmak adına nutrever protein bar gibi ürünler kullanılması oldukça yararlı olacaktır. Ancak şu unutulmamalıdır ki, protein barlar, protein tozu kadar etkili değildir. Ancak hafif sporlarla ilgilenen sporcular için oldukça ideal bir besindir.

Yüksek Protein İçeren Protein Barlarını Uygun Fiyat ve Hızlı Kargo Avantajlarıyla Hemen Şimdi Online Satın Alın!

Kullanımının ve taşınmasının son derece kolay olduğu protein bar çeşitlerine sitemizde üzerinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Pek çok markada ve pek çok farklı tatta bulunan protein barları, sporcuların anlık protein ihtiyaçlarını bir nebze de olsa giderecek türden bir üründür. Bu ürünü yalnızca spor yapanlar değil, aynı zamanda beslenmesine dikkat eden kişilerde gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Muscle station bar gibi ürünler, içerdikleri yüksek protein değerlerinden dolayı yeterli kullanım ile beraber vücudu iyi şekilde besleyebilmektedir. Ancak kullanım miktarını yükseltmeniz doğrultusunda yüksek oranlarda kalori, yağ ve karbonhidratta alacağınızdan dolayı kilo almanıza sebebiyet vermiş olursunuz.

İçerisinde yüksek miktarda protein içeren ve şekersiz olan protein barlarına Porovitanya.com üzerinde uygun fiyat ve hızlı kargo avantajıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Protein barları yalnızca günlük atıştırmalık olarak değil de, ihtiyaç duyulan her zaman tüketilebilir bir ürün olarak düşünülmelidir. Protein barlarını kilo vermek için kullananların yanı sıra kilo almak için kullananlar da vardır. Bu doğru bir yaklaşımdır. Çünkü protein barları içerisinde sağlıklı yağ, karbonhidrat bulunduğu için kilo alımı da sağlıklı olacaktır.

Nutrever Xtreme Bar, %50 oranında bir yüksek protein içeriğine sahiptir. Her bar, 25 gr protein içerirken, 0.8 gr şeker içermektedir. Bu protein bar sizlere çikolata toffee lezzetini vadetmektedir.

Sütlü çikolata kaplı ve Hindistan cevizli olan Multipower protein bar, düşük yağ ve şeker düzeyi ile spor öncesi ve sonrasında kasların gelişimi sağlamaktadır. %50 oranında protein içeriğine sahip olan barlar, sağlıklı beslenme düzeninde de protein, karbonhidrat ve yağ oranı ile ara öğünlerde idealdir.