BİZE ULAŞIN

Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR
 

Provitanya.com'un 256 bit SSL ile korunduğunu, kredi kartı ile ilgili tüm bilgilerin direk olarak bankaya gönderildiğini sistemimizde herhangi bir şekilde kayıt edilmediğini hatırlatmak isteriz. Bu sebeple Provitanya.com 'dan kredi kartınızla alışveriş yaparken herhangi bir güvenlik riski taşımıyorsunuz. Güvenli sunucu yazılımımız, 256 Bit SSL endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, kredi kartı numarası, CVV ve son kullanma tarihi de dahil olmak üzere mali bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.

Sitemize üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Tabi ki siz değerli üyelerimiz bizleri arayabilirsiniz. Hafta içi ve Cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 532 17 82 - 0242 511 13 48 nolu telefondan bize ulaşabilir ve whatsapp hattımızdan 0536 502 43 48 yada sitemiz üzerinden canlı destek kaydı oluşturmanız durumunda müşteri temsilcisi arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlayacaktır. numaradan

Provitanya.com satışını gerçekleştirdiği tüm ürünleri resmi Türkiye ithalatçılardan temin etmekte olup, tüm ürünlerin gerçek menşeilerinden tedarik edilmesine özen göstermektedir. Ürünlerin hangi ithalatçı tarafından getirildiği ürünler üzerine yapıştırılan Türkçe kılavuzda belirtilmektedir.

a)Kredi Kartı ile
Kredi kartınız ile yaptığınız ödemelerde ekstrenizde Provitanya Gıda Sanayi Ticaret Ltd.Şti. olarak görünecektir.
b) Havale ile
Havale/EFT yönetimi ile satın aldığınız ürünlerin ödemelerini direk bankaya giderek, internet veya cep bankacılığı kullanarak yada ATM lerden yapabilirsiniz. Saat 16:30’a kadar yapılan havaleler aynı gün daha sonra yapılan havaleler ertesi gün gönderilecektir.
c) Kapıda Nakit Ödemeği Seçeneği ile
Provitanya.com üzerinden vereceğiniz kapıda ödeme siparişlerinizde KDV dahil 15 TL’lik bir kapıda tahsilat ücreti eklenerek siparişiniz tarafınıza faturalanacaktır. Bu bedel kargo bedelinden bağımsız olup tamamen kapıda tahsil edilen ücretin şirketimize ulaştırılması aşamasındaki masrafları karşılaması için kargo şirketleri tarafından tahsil edilen bir ücrettir. Sipariş tutarından veya siparişteki ürün sayısından bağımsız olup sipariş başına alınmaktadır.
d) Kapıda Kredi Kartı Ödemeği Seçeneği ile
Provitanya.com üzerinden vereceğiniz kapıda ödeme siparişlerinizde KDV dahil 15 TL’lik bir kapıda tahsilat ücreti eklenerek siparişiniz tarafınıza faturalanacaktır. Bu bedel kargo bedelinden bağımsız olup tamamen kapıda tahsil edilen ücretin şirketimize ulaştırılması aşamasındaki masrafları karşılaması için kargo şirketleri tarafından tahsil edilen bir ücrettir. Sipariş tutarından veya siparişteki ürün sayısından bağımsız olup sipariş başına alınmaktadır.
e) Alanya içi Kapıda Ödeme Seçeneği ile
Provitanya.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde "Provitanya-Alanya Kapıda Ödeme" seçeneği sadece Alanya için verilen bir hizmetimiz olup, kapıda ödeme masrafı yoktur. Sadece sipariş ettiğiniz ürünün bedeli ister Nakit-Kredi kartı Tek Çekim ile ödeyebilirsiniz. Bu ödeme seçeneğinde ürün bedeli hariç hiç bir masraf alınmamaktadır.
f) Paypal ile ödeme
Paypal ile ödeme seçeneği kaldırılmıştır.

Provitanya.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin üzerinde yazılı sayısal tüm bilgiler sistemimizde kayıtlıdır. Ürün elinize geçtiği tarihten itibaren 7 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ürünü iade edebilirsiniz.
İadenin gerçekleşmesi için açılmamış ve herhangi bir şekilde deforme olmamış ürünü, faturanın aslı ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.
Detaylı bilgi için Garanti ve İade Koşulları okuyunuz.

İade edilen ürünlerin kargo ücreti Provitanya.com tarafından karşılanmaktadır. Alıcı ödemeli olarak ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması gönderebilirsiniz.

 

internet sitemizde satışa sunulan tüm ürünlerde geçerli olan havale yada eft seçeneği için %5 bir indirimimiz olup KDV dahil satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Havale/Eft indirimli siparişinizin kargoya verilmesi için %5 indirim sonrası tutarın net (herhangi bir komisyon düşülmeden) banka hesaplarımıza havale veya EFT yolu ile gönderilmesi gerekmektedir.

Siparişiniz kargoya teslim etmeden 0850 532 1782 nolu telefon numaramızı arayarak yada info@provitanya.com e posta adresimize mail atararak müşteri temsilcimizden siparişinizi iptal ettirebilirsiniz.

Çalıştığımız kargo şirketleri Cumartesi günleri de çalıştığı için Cumartesi günü saat 12:00’dan önce verilen siparişleriniz Cumartesi günü kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketleri Pazar günü çalışmadıkları için ise Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Ürünler firmamıza direkt olarak hiç bir süreçte açılmadan gelip aynı şekilde açılmadan müşterilerimize gönderilmektedir. Dış kapağının etrafında açılmadığına dair plastik olan ürünlerde bile jelatinin tam yapışmadığını görebilirsiniz. Bunun sebebi yapıştırıcı maddenin. sağlık açısından herhangi bir risk teşkil etmemesi için minimum miktarda veya hiç kullanılmamasıdır.
Menşei ABD olan birçok markada kapağın altında herhangi bir koruyucu kağıt ya da jelatin bulunmaması üretim standartları gereği normal bir durumdur.
Menşei Avrupa olan ürünlerde ise kapağın altında bulunan kağıt ya da jelatin pres yöntemi ile makineler tarafından kapatılmaktadır. Ayrıca kağıt ya da jelatinin yapışkanlık etkisi zaman ile zayıflamaktadır. Avrupa'daki diğer kullanılan bir yöntem ise kapak açıldığı zaman jelatinin beraberinde kısmen çıkmasıdır. Yapışkanların sağlık açısından sorun yaratmaması için yakın zamanda Avrupa'nın da jelatin veya kağıt kullanımının da sona ermesi öngörülmektedir.

Provitanya.com kurulduğu günden bu yana internet odaklı bir perakende/toptan satış firması olmasının yanında aynı zamanda fiziksel mağazaları ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Şu anda Antalya/Alanya ilçesindeki mağazamız ile müşterilerimizin hizmetindedir. Mağazalarımızın iletişim bilgileri için lütfen tıklayınız.