BİZE ULAŞIN

Nutrend Deluxe Protein Bar 60 gr Adet

Marka : Nutrend
  • 14,00 TL

Havale / EFT 13,30 TL
Aroma :
Tükendi
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Nutrend Deluxe Protein Bar Nedir?

İster diyet yapın, kilo almaya ya da zayıflamaya çalışın isterseniz de profesyonel bir sporcu olun her durumda sağlıklı besleniyor olmanız ilk şart olarak bilinir.

Nutrend Deluxe Protein Bar 60 gr her amaca uygun ve vücudunuzun ihtiyacı olan proteini sağlayan bir besindir.

Bu besinin her 60 gramında bulunan 17.94 gram protein, 7,68 gram lif, 19,68 gram karbonhidrat, 216 kcal enerji yüzde günlük değerler olarak yazılabilir.

Ayrıca düşük toplam yağ oranı 7.8 gramdır. Şeker konusunda hassas olanlar için ise içindeki şekerin de az olduğunu önemle belirtmek isteriz. Şeker değeri yalnızca 3 gram olarak belirlenmiş ve bu miktarda kullanılmıştır.

Nutrend Deluxe Protein Bar 60 gr  alınması halinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz, çantanızda ya da masanızda bulundurabileceğiniz pratik bir yiyecektir. Açlık hissettiğinizde sizi uzun süre tok tutmayı başaracak ve bunu yaparken vücunuzun ihtiyacı olan değerleri almasını sağlayacaktır.

Kaslarınızın gelişiminde önemli rol oyanayan proteinin teminini lezettli bir seçenek haline getirebilirsiniz. Faydalı olduğu kadar lezzeti ile de konuşulan bu besin, Tercih edilmesi halinde ara öğün olarak ya da besin takviyesi olarak kullanılabilir.

Nutrend Deluxe Protein Bar 60 gr  gün içerisinde bir ya da iki tane tüketilmesi tavsiyedir. Sporcuların ise antremanlarından yarım saat kadar önce yemesi uygundur. Harketi içinde barındırıan her faaliyetiniz için bir protein bar yemek, sizi daha enerjik ve zinde yapacaktır. Siz de hemen bu protein barından sipariş ederek,vücudunuzun besin ihtiyaçlarını sağlıklı gıdalar ile karşılamanın keyfini çıkartın!

Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:1 Adet (60 g)
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji 216kcal
Protein 17,9g
Yağ 7,8g
Doymuş Yağ 6,4g
Karbonhidrat 19,7g
Şeker 3,0g
Lif 7,7g
Kullanım Bilgisi:Gün içerisinde ara öğün olarak ya da antrenmandan önce ve sonra 1 adet tüketilebilir.

Benzer Ürünler

Protein Ocn Protein Bar

Protein Ocn Protein Bar 8 Adet

199,00 TL 349,00 TL

DETAYLI İNCELE
Protein Ocean Cream of Rice

Protein Ocean Cream of Rice 1000 Gr

239,00 TL

DETAYLI İNCELE
Protein Ocn Flavor Powder

Protein Ocn Flavor Powder 120 Gr

299,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.