BİZE ULAŞIN

Muscletech Nitrotech Performance 3630 gr

Marka : Muscletech
  • 429,00 TL

Havale / EFT 407,55 TL
Aroma :
Tükendi
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Muscletech Nitrotech Performance 3630 Gr Nedir ?

Muscletech supplement sektörünün en eski ve köklü firmalarından birisidir. Firmanın distribütörü Sportika Export'tur. Muscletech' in dünya bazında 100 lerce distribütörü bulunmaktadır. Muscletech firması Joel Bran,Jon Zarate,Alex Babatunde gibi bir çok sporcuya sponsordur.Türkiye'ye ithal edilen Muscletech ürünleri kesinlikle domuz ve domuz katkı maddesi , GDO ve doping maddesi içermemektedir.

MUSCLETECH’İN geliştirmiş olduğu başarılı bir üründür.Çok kaliteli formda whey protein izolatı içermektedir.İçeriği ve özellikleri itibariyle sporcular için ideal bir protein tozudur.Bilinen protein tozlarının aksine içeriğindeki creatin ile kaslara ve sporcuların performansına olumlu etki eder.Her bir servis 30 gr protein içerir.Bu protein ;whey protein izolatı,ultra filtrelenmiş whey proteini ve hidrolize whey protein izolatı içerir.Kaliteli complex protein içeriğinin yanı sıra 2 gram karbonhidrat ve 1,5 gram yağ içerir.Servis başına 3 gr creatin monohydrate içermesi,whey proteini ile mükemmel bir kombinasyon oluşturur buda piyasadaki protein tozlarına göre daha fazla güç artışına sebep olur.Sporcular üzerinde yapılan testler normal whey protein kullanan sporculardaki 14 pound güç artışı(bench press) sağlarken MUSCLETECH NITRO PERFORMANCE protein tozunu kullanan sporcularda 34 pound ‘luk bir artış gözlemlemişlerdir.Sıradan protein tozlarına göre daha etkili olduğu gelişime yönelik yapılan testlerde de ortaya çıkmıştır.(Daha fazla bilgi için ürünün orijinal sitesini ziyaret edebilirsiniz)

Antrenman sonrası kullanım açısından da mükemmel bir üründür.3 önemli amino asit(Alanine,Glycine ve Taurine) içeriği antrenman sonrası ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır.1 servis 2 gr Alanine,1 gr Glycine ve 1 gr Taurine içermektedir.

Muscletech Nitrotech Hardcore serisinin içeriğinin geliştirilmiş yeni hali Nitrotech Performance serisidir. Muscletech firması bu yeni seride oldukça zengin bir içeriğe yer vermiştir.

Hidrolize whey ve izole whey içeriği ile oldukça hızlı emilim hızına sahip olan Muscletech Nitrotech servis başına 30g protein içermektedir.

Servis başına 2g karbonhidrat ve 1,5g yağ gibi oldukça düşük değerleri ile de definasyon döneminde olan sporcular içinde uygundur.


Muscletech Nitrotech Performance Series'in genel özellikleri:
 

- Yeni geliştirilmiş ve güçlendirilmiş formül
- İzole ve Hidrolize protein içeriği
- Servis başına 30gram protein
- Düşük yağ ve karbonhidrat oranı
- 3000mg Kreatin Monohidrat içeriği
- 2000mg saf formda Alanin amino asiti (protein sentezi)
- 1000mg saf formda Taurin amino asiti
- 1000mg saf formda Glisin amino asiti

Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:1 Ölçek (33 g)
Porsiyon Sayısı:3630
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji 140kcal
Yağdan Gelen Enerji 15kcal
Toplam Yağ 1,5gr
Doymuş Yağ 1gr
Trans Yağ 0gr
Kolestrol 25mg
Kalsiyum 100mg
Toplam Karbonhidrat 2gr
Lif 1gr
Şeker 1gr
Protein 30gr
Kalsiyum 100mg
Sodyum 150mg
Super Amino Strength Matrix
Kreatin Monohidrat 3gr
Alanin 2gr
Glisin 1gr
Taurin 1gr
ENZYPLEX **
Papain 50mg
Amilaz 50mg
Kullanım Bilgisi:300 ml su ile 1 ölçek Muscletech Nitro Performance protein tozunu karıştırarak antrenmandan hemen sonra almanızı tavsiye ediyoruz.

Benzer Ürünler

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 gr

3.863,25 TL 4.545,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Whey 3Matrix Protein Tozu

Hardline Whey 3Matrix Protein Tozu 908 Gr

959,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Whey 3Matrix Protein Tozu

Hardline Whey 3Matrix Protein Tozu 908 Gr

959,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Whey 3Matrix Protein Tozu

Hardline Whey 3Matrix Protein Tozu 908 Gr

959,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.