BİZE ULAŞIN

Multipower Multicarbo Gel 40 Gr 1 Adet

Marka : Multipower
  • 10,00 TL

Havale / EFT 9,50 TL
Aroma :
Tükendi
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Multipower Multicarbo Gel 40 gr Nedir?

Multipower Multicarbo Gel 40 gr, dayanıklılık ve performans korumaya yardımcı olmak amacıyla, sıvı formda üretilmiş isomaltüloz içeren bir takviye ürünüdür.

Hafif ve kullanışlı bir gıda takviyesidir. Etken maddesi karbonhidrattır.

Özellikle koşu, bisiklet ve triathlon sporları için tercih edilen ürün kondisyon arttırmaya yönelik olarak kullanılmaktadır.

Multipower Multicarbo Gel Ürün, dayanıklılık egzersizleri sırasında ortaya çıkan enerji bakımından kritik süreçleri önlemek adına üçlü karbonhidrat kaynağı içermekle birlikte, uzun süreli antrenman yapanlar için önemli bir yere sahiptir. İçeriğinde bulunan hızlı absorbe edilen maltodekstrin ve yavaş absorbe edilen früktoz ve palatinoz ile, karbonhidratlar sürekli salınım halinde olarak, cardio egzersizleri sırasında vücuda gerekli olan yakıtı sağlamaktadır. Aynı zamanda içeriğinde bulunan şekerler mideyi yormayacak şekilde enerji üretecek şekilde formüllenmişlerdir.

Multipower Multicarbo Gel, yine içerisinde bulunda sodyum ve mineraller sayesinde kas kramplarının önüne geçilmesini sağlar ve besin emiliminizi arttırır. Egzersiz ve antrenman sırasında kullanımı oldukça kolay olup, performansınızı arttırır. Vejetaryan ve vegan beslenme yapanlar için de kullanımı uygundur, yağ oranı sıfır ve portakal aromalıdır.

Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:1 Jel (40g)
Porsiyon Sayısı:1
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji 104kcal
Karbonhidrat 26,0g
Şeker 10,0g
Yağ 0,0g
Doymuş Yağ 0,0g
Protein 0,0g
Tuz 0,0g
Potasyum 134mg
Sodyum 105mg
Kafein 20mg
Kullanım Bilgisi:Antrenmandan önce ve antrenman sırasında her 45 dakikada bir 1'er paket ürünü 200 mL su ile karıştırıp içiniz. Günlük önerilen kullanım porsiyonu toplam 4 pakettir. Önerilen günlük kullanım miktarını aşmayınız.

Benzer Ürünler

Vitargo Electrolyte

Vitargo Electrolyte 1000 Gr

1.225,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Taurine 100% Powder

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr

299,00 TL

DETAYLI İNCELE
On The Go Recovery Sports Drink 70 Gr x

On The Go Recovery Sports Drink 70 Gr x 20 Saşe

792,00 TL 900,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.