BİZE ULAŞIN

Multipower Shaker (karıştırıcı) 700 ml

Marka : Multipower
  • 15,00 TL

Havale / EFT 14,25 TL
Gramaj: 700 ml
Tükendi
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Multipower Shaker Nedir?

Her ne kadar içmesi kolay olsa da, ürünlerin hazırlanışı biraz zahmetli gelebilir. Bunun için Multipower marka Shaker (Karıştırıcı) ürünü bu zahmeti tümüyle ortadan kaldıracak bir araçtır. Alanında profesyonelleşmek isteyen ya da profesyonel olarak spor yapan sporcuların, verimli çalışma seansları uygulamasının ne kadar büyük önem taşıdığı herkesçe bilinir. Genellikle spor öncesi ve spor sonrası kullanım için uygun olan ek gıda ürünleri, verimli bir kütle oluşumu için hızlandırıcı niteliği taşır.

Multipower Shaker karıştırıcı ile, günlük ek gıda alımınızda kullandığınız protein tozları gibi toz ürünlerin hazırlanışında size kolaylık sağlanır.

Multipower Shaker’ın, 700 ml Kadar bir hacmi vardır. Ürün kolay ve özel bir açılır – kapanır kapak içeriyor ve sızdırma yapmıyor. Ayrıca bardakta kaşık yardımı ile yapmış olduğunuz karışımlarda oluşabilen topaklanma gibi rahatsız edici şeyleri engelleyici bir ara bölmesi de kapak kısmının altında bulunmaktadır. Karışımız hazırladıktan sonra bardağa boşaltıp o şekilde içmenize de gerek yoktur. Shaker ile hazırladığınız karışımı yine ürün üzerinden rahatlıkla içebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Provitanya Antrenman Havlusu

Provitanya Antrenman Havlusu

120,00 TL

DETAYLI İNCELE
Protein Ocean Havlu

Protein Ocean Havlu

149,00 TL

DETAYLI İNCELE
TNT Shaker

TNT Shaker 700 ml

129,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.