En Çok Tercih Edilen Tribulus Ürünleri Provitanya.com’da!

Tribulus, bitkisel kökenli bir maddedir. Tıp dünyasında "Tribulus Terrestris” adı ile bilinen bitki, Hint, Çin ve Yunan tıbbında önemli bir konumda yer almaktadır. Genel kullanım bakımından kadınlarda doğurganlık ve erkeklerde de libido için tercih edilmektedir. Aynı zamanda eski dönemlerde sık sık karşılaşılan, uzun hastalıkların sonrasında yenilenme döneminin desteklenmesi adına da kullanılmıştır. Bütünü ile doğal ve bitkisel yöntemler ile elden edilen madde, kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Bu maddenin içerisinde yer alan saponine maddesi, kanser hücresi ile bağlantılı olan bcap-37 maddesini engelleyerek kanser hücrelerin yok edebilme özelliğine sahiptir.

Spor yaparak vücut geliştirmek isteyen ve kendini buna adayan kişilerin en büyük arzusu yoğun kas kütlesine sahip olmaktır. Ancak bunun oluşturulabilmesi adına antrenman sırasında kuvvetli olmanın etkisi son derece büyüktür. Gün içerisinde yoğun bir spor programı yapılması demek, antrenman sırasında kuvvetin azalması anlamına da gelebilmektedir. Bu durum spor yapan kişi için ciddi bir kayıp haline gelebilmektedir.

Hardline tribulus ürünleri, antrenman sırasındaki sınırların zorlanmasına olanak sağlayabilir. Bitkisel kökenli olan bu tribulus supplement çeşitleri salgıladığı testesteron tarzı maddelerin etkisi ile spor yapan kişiye destek olmaktadır. Antrenman esnasında açığa çıkabilecek kuvvet kesintisinin önüne geçebilir, antrenmanın devamlılığını da sağlayabilmektedir. Antrenman sırasında en büyük isteklerinden bir tanesi de enerji düzeyinin spor boyunca azalmadan devam etmesidir. Tribulus içeriğinde yer alan maddelerin sağladığı yenileme, enerjinin de korunmasını sağlayabilmektedir.

Performansınızı Artıracak Tribulus Ürünlerinin Uygun Fiyatlarla Hemen Satın Alın!

Olimp Tribusteron gibi ürünler, testosteron hormonu düzeyinin yükselmesini sağlamaktadır. Erkeklik hormonu düzeyinin azalması demek erkeklerde ereksiyon bozulması demektir. Bu da genel anlamada libido ve ürüme eksikliğine de neden olabilmektedir. Aynı zamanda testosteron eksikliği kas ve kemik kütlesinde azalmaya neden olurken vücut yağ oranında artışa da neden olabilmektedir. Tribulus testosteron hormonunun artmasını sağlayan maddeler içermesi ile protein sentezinin artmasına da yol açmaktadır. Bu durumda protein sentezindeki artış ile kas kütlesinde de bir artış gözlenmektedir. Bu sayede güç ve dayanıklılıkta ortaya çıkan artışın yanında antrenman performansı ve kasların iyileşme aşaması da istenilen seviyede olabilmektedir.

Tribusteron ürünlerinin kullanımının az ve fazla olması gereken zamanlar mevcuttur. Bu aralıkların dışında yarar elde etmek pek mümkün değildir. Kullanım olarak bu supplement çeşitlerinin 3 aylık bir kullanım sonrasında 2 ila 4 hafta ara verilmesi gereklidir. Aynı zamanda ürünleri çeşit ve markasına göre kullanım miktarları da değişmektedir. Ancak genel olarak günde 3 defa yemek sonrasında 750 ila 1250 mg tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Tribulus Terrestris Latince adı Tribulus Terrestris olan Demir Dikeni demektir. Demir dikeni bitkisinin yapraklarındaki protodioscin (saponin) yoğunluk oranı tribulusun ne oranda etkili olduğunu gösterir. En yoğun tribulus değerine sahip bitkiler Türkiye, Makedonya ve Bulgaristan da yetiştirilmektedir. Uzak doğu ülkelerinde yetiştirilen bitkilerde düşük yoğunlukta bulunmaktadır.

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül
145
145
Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül
Olimp Tribusteron 90 120 Kapsül
229
229
Olimp Tribusteron 90 120 Kapsül


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.