BİZE ULAŞIN

Provitanya Antrenman Havlusu

Marka : Provitanya
  • 120,00 TL

Havale / EFT 114,00 TL
1,20 TL Para Puan kazandırır.
Paylaş:
Ürün Bilgisi
Spor aktivitelerinizde sizin en büyük yardımcınız olacak olan Provitanya Antrenman Havlusu, 1. sınıf 90 x 30 olarak üretilmiş ve % 100 pamuk üründür.
 
Sizin rahatınız için tasarımında da detaylar düşünülen havlu, boyutları ile sizin içini kullanışlı olacakken içeriğinin % 100 pamuk oluşu da terinizi daha rahat emecek ve cildinize daha hassas dokunuş sağlayacak en verimli spor aktivitenizi gerçekleştireceksiniz.
 
KAPALI ORTAM VEYA AÇIK HAVASpor tercihinize göre kapalı spor salonlarında tercih edeceğiniz ProvitanyaAntrenman Havlusu hem terinizi alacak hem de ortak kullanım olan spor malzemelerinde sizin için koruyucu görev üstlenecek.
 
Vücut geliştirme yapacağınız sporlarda kullanılan yatmalı ve oturmalı spor hareketlerinde sırtınıza göğsünüze ve spor aletine temas eden diğer bölgelerinize havluyu uygulayarak alet ile direkt temas etmeyecek ve ortak kullanım alanlarında karşılaşabileceğiniz hijyen sorununu çözebileceksiniz.
 
Eğer spor tercihiniz açık alan ise yine sizin için en doğru tercih olan Provitanya Antrenman Havlusu’nu boynunuza asarak spor giyiminizi tamamlayacak kombini-e ulaşacaksınız. Boynunuzda havlu ve üzerinizde eşofman ile tam bir motivasyon sağlayacağınız dış mekân spor aktivitenizde boynunuzdaki havlu hem dış görünüş olarak hem de kullanışlılık olarak işlevsellik sağlayacak.

Benzer Ürünler

Relentless Lifting Straps

Relentless Lifting Straps

199,00 TL 269,00 TL

DETAYLI İNCELE
Optimum Tshirt Gri

Optimum Tshirt Gri

199,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Maskotlu Puff Bandana

Hardline Maskotlu Puff Bandana

199,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Bileklik

Hardline Bileklik

149,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.