BİZE ULAŞIN

Protein Ocn Heavy Duty Pre-Workout 300 Gr

Marka : Protein Ocean
S. K. Tarihi:30/06/2025
  • 599,00 TL

Havale / EFT 569,05 TL
Aroma :
5,99 TL Para Puan kazandırır.
Paylaş:
Hedef
  • Performans ve Güç
  • Enerji
Kullanım Zamanı
  • Antrenman Öncesi
Fiyat Performans
  • Servis Sayısı: 20
  • Servis Maliyeti: 29,95 TL
Ürün Bilgisi

Protein Ocean Heavy Duty Pre-Workout Nedir?

Sert ve uzun antrenmanlarda daha enerjik, odaklı ve kuvvetli olmana yardımcı olması için etken maddeler maksimum dozajlarda formülize edilmiş toz formda antrenman öncesi ürünüdür.

  • Sinerjik çalışan 17 etken madde içerir ve antrenmanlarından maksimum faydayı almanı sağlar.
  • ODAKLANMA - Ekstra odaklanma için Alpha GPC, Nootropic etkiye sahip Huperzine içerir (Türkiye'de tek). Buna ek olarak Kolin ve Teanin içerikleri de odaklanmayı destekler.
  • ENERJİ - Sinefrin ve Kafein enerji verir, Rhodiola ekstresi ise yorgunluk hissini azaltır
  • GÜÇ VE DAYANIKLILIK - Betain, Beta Alanin, Arginine, Citrulline Malate içeriği sayesinde daha uzun ve etkili antrenmanlar yapmana yardımcıdır.

Heavy Duty Pre-Workout içeriğindeki 17 farklı etken maddenin sinerjik bir şekilde çalışması için tasarlanmış ve daha enerjik, daha odaklı olmanıza destek olması için etken maddeler maksimum dozajlarda formülize edilmiştir. Türkiye'de benzeri görülmemiş bir antrenman öncesi ürünüdür.

Zengin içeriğe sahip yeni Heavy Duty Pre-workout ile antrenmanlarınızda daha enerjik ve daha odaklı olacaksınız ve istediğiniz pump etkisini tam anlamı ile yaşayacaksınız.


İçindekiler: Beta Alanin, L-Arjinin, L-Sitrülin Malat, L-Tirozin, Betain, Taurin, Asitlik Düzenleyici: Sitrik Asit E330, Rodiola Ekstresi, Aroma Verici, Turunç Ekstresi, Maltodekstrin, Kolin Bitartarat, Potasyum Klorür E508, Himalaya Tuzu, Kafein, Renklendirici: Bakır Klorofil E141(i), Alfa Gliserofosfokolin, Topaklanmayı Önleyici: Silikon Dioksit E551, L-Teanin, Tatlandırıcı: Sukraloz E955, Huperziya Ekstresi, Bioperine® Kara Biber Ekstresi, Metilkobalamin.

Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:15 gr
Porsiyon Sayısı:20
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji/Calorie 1.3 kcal(5.4 kj)
Yağ/Fat 0 g
Doymuş Yağ / Saturated Fat 0 g
Karbonhidrat/ Carbohydrate 2.1 g
Şekerler/Sugars 0.2 g
Protein/Protein 0 g
Tuz/Salt 0.25 g
Kullanım Bilgisi:1 ölçek (yaklaşık 15g) ürünü 300ml su ile karıştırınız. Antrenmandan 15-30 dakika önce tercihen aç karna tüketebilirsiniz. Ürünü ilk bir kaç kullanımda yarım servis kullanmanız tavsiye edilir. Ürün içerisinde bulunan “SILICA GEL” nem alıcıdır, ürünü saklarken içinden çıkarmayınız ve YEMEYİNİZ. Önemli Not: Ürün açıldıktan sonra 2 ay içerisinde tüketilmelidir. Saklama koşullarına uyulmadığı takdirde üründe katılaşma, topaklanma veya renk değişimi görülebilir.
Amino Asit Profilini İncele

Benzer Ürünler

BigJoy Pre-Dator

BigJoy Pre-Dator 510 Gr

830,00 TL

DETAYLI İNCELE
Vitargo Electrolyte

Vitargo Electrolyte 2000 Gr

2.269,00 TL

DETAYLI İNCELE
Protein Ocean Pre-Workout Supreme

Protein Ocean Pre-Workout Supreme 320 Gr

399,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.