BİZE ULAŞIN
%20 İNDİRİMLİ

Protein Ocean Iron 45 Kapsül

Marka : Protein Ocean
S. K. Tarihi:30/07/2026
  • 179,00 TL 143,20 TL

Havale / EFT 136,04 TL
Gramaj: 45 Kapsül
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Protein Ocean Iron Nedir?

Demir, vücudumuz için gereken temel bir mineraldir. Vücutta kan yapımında yani hemoglobin oluşumunda rol oynar. Besinler yoluyla yeterli miktarda alınamadığında takviye ile desteklenmesi gerekir.

Iron içerisindeki Demir; normal enerji oluşum metabolizmasına, kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, vücutta normal oksijen taşınımına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Ayrıca, hücre bölünmesinde görevi vardır.

Iron içerisindeki B12 Vitamini; normal enerji oluşum metabolizmasına, normal homosistein metabolizmasına, normal kırmızı kan hücresi oluşumuna,bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Ayrıca hücre bölünmesinde de rolü vardır. .

Iron içerisindeki Folik Asit; normal amino asit sentezine, normal kan oluşumuna, normal homosistein metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Ayrıca, hücre bölünmesinde görevi vardır.

Iron içerisindeki C Vitamini; yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına, kan damarlarının, kemiklerin, kıkırdağın, diş etlerinin, cildin ve dişlerin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna, normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, E vitamininin indirgenmiş formunun yeniden oluşmasına katkıda bulunur. Ayrıca, demir emilimini arttırır.

  • Yeterli düzeyde Demir, B12 Vitamini ve Folik Asit almanızı sağlar.
  • Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylı
  • Zengin içeriği ile ön plana çıkmaktadır.
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:1 Kapsül
Porsiyon Sayısı:45
Her Porsiyon İçin Miktar
C Vitamini 80 mg
Demir 17 mg
Folik Asit 400 µg
B12 Vitamini 5 µg
Kullanım Bilgisi:Yetişkinler için; günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir. Bol su ile birlikte tüketilmesi önerilmektedir.

Benzer Ürünler

Solgar Zinc Picolinate 15 mg

Solgar Zinc Picolinate 15 mg 100 Kapsül

569,00 TL

DETAYLI İNCELE
Avicenna Ossax Vitamin K

Avicenna Ossax Vitamin K 30 Tablet

250,00 TL

DETAYLI İNCELE
Solgar Vitamin B Complex

Solgar Vitamin B Complex 50 Kapsül

430,80 TL

DETAYLI İNCELE
Protein Ocean Ultra Brain

Protein Ocean Ultra Brain 50 Kapsül

279,20 TL 349,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.