Protein Musli ve Hazır Yiyecekler Protein içerikli hazır yiyecekler sağlıklı beslenmeye dikkat eden ve ihtiyacı olan proteini en düşük yağ ve şeker oranı ile eksiksiz almak isteyen, formunu korumaya çalışanlar, ağırlık ve kondisyon çalışanlar ve profesyonel sporcular için üretilmiş bir destek ve ara öğün gıdasıdır. Katkı Maddesi İçermezler, Protein içerikli hazır yiyecekler içeriğinde insan sağlığına zararlı aspartam, domuz yağı, GDO,glüten, hayvansal ve koruyucu gıdalar, laktoz ve renklendirici boyalar bulunmamaktadır. Diyet programı uygulayanlar, sağlıklı karbonhidrat tüketmek isteyenler, spor yapanlar, ağırlık ve kondisyon çalışanlar ve vücut geliştirenler düzenli olarak tüketebilir.

Proteinli Müsli Çeşitleri Provitanya.com’da!

Müsli, pek çok kişinin de bildiği gibi sağlıklı bir kahvaltı öğünü alternatifidir. İçerisinde yer alan doğal yulaf ezmesi, buğday gevreği, kuru meyveler ve diğer ürünler sayesinde yüksek lif ve protein içeriği ile son derece zengindir. Aynı zamanda protein müsli, farklı biçimlerde de tüketilebilmektedir. Bu tamamen kişinin yemek zevkine göre hazırlanabilir. Bu ürün grubunu bu kadar önemli yapan şey ise içerisindeki malzemeler sayesinde vitaminler, demir ve magnezyum gibi mineraller bakımından son derece zengin olmasındır.

Vitamin ve mineral bakımından son derece zengin olan bu kahvaltı türü, üzerine ilave edeceğiniz süt ya da yoğurt ile birlikte protein gereksiniminizi de yeteri kadar karşılayacaktır. Böyle bir şekilde tüketilen müsliyi isterseniz gece boyu dolaptan bekletebilirsiniz. Böylece daha yumuşamış ve lezzetli bir kahvaltı elde etmiş olursunuz. Bunun yanı sıra bedenimizin gereksinim duyduğu lif bakımından zengin içeriği ile sağlıklı bir kahvaltı yapmanıza da olanak sağlayacaktır. Protein müsli ürünlerinde bulunan farklı tahıllar, kuru meyve ve diğer ürünler ile enerji verir. Böylelikle kilo vermenize de yardımcı olur.

Fitgrains Pirinç Patlağı Çeşitlerini Uygun Fiyat ve Hızlı Kargo Avantajlarıyla Hemen Online Satın Alın!

Proteinli pirinç patlağı ürünleri %100 pirinçten elde edilmiş, şekersiz bir karbonhidrat kaynağıdır. Bu ürün grubu isterseniz kahvaltı isterseniz de ara öğünlerinizde kullanabilirsiniz. Şekerli mısır gevreklerinde ya da yulaf yemekten sıkılanlar adına harika bir alternatif olan pirinç patlağı kakaolu çeşidi ile de dikkat çekmektedir. Tamamen şekersiz ve doğal içeriği ile spor yapanlar ve diyet yapan kişiler için gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri bir üründür.

Provitanya.com sitesi üzerinde satışa sunduğumuz proteinli yulaf çeşitleri yüksek lif miktarı sayesinde uzun süre tokluk hissi sağlamaktadır. İster kahvaltı öğününde isterseniz de ara öğünlerinizde bir kase süt ya da yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Şekersiz, katkısız ve yüksek protein içeriğine sahip olması ile de sporcuların sevdiği besin grubundan bir tanesidir. Güne çok daha güçlü başlamak isterseniz de Multipower protein müsli ürününü tercih edebilirsiniz. Ürün 400 gramlık özel kutu içerisinde satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda yüksek protein, yüksek lif, düşük şeker ve düşük yağ oranı ile hem enerji vermekte hem de sağlıklı bir seçenek olacaktır.

Proteinli yulaf ezmesi daha fazlası için en doğru adres Provitanya.com’da! Sizlerde hiç vakit kaybetmeden hemen sitemizi ziyaret edin ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

FitGrains Doğal Yulaf Ezmesi 1 kg
33
33
FitGrains Doğal Yulaf Ezmesi 1 kg
FitGrains Pirinç Patlağı 250 Gr
22
22
FitGrains Pirinç Patlağı 250 Gr
FitGrains Şekersiz Corn Flakes 300 Gr
24
24
FitGrains Şekersiz Corn Flakes 300 Gr
FitGrains Kakaolu Pirinç Patlağı 250 Gr
22
22
FitGrains Kakaolu Pirinç Patlağı 250 Gr
FitGrains Kara B
22
22
FitGrains Kara Buğday Patlağı 125 Gr
FitGrains All Mix 400 Gr
19
19
FitGrains All Mix 400 Gr
FitGrains Rice Cake Pirinç Patlağı 14 Adet
16
16
FitGrains Rice Cake Pirinç Patlağı 14 Adet


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.