BİZE ULAŞIN

Olimp Whey Protein Complex Dragon Ball Z 2270 Gr

  • 995,00 TL

Havale / EFT 945,25 TL
Aroma :
Hediye
--- Seçiniz ---
Tükendi
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Olimp Whey Protein Complex Dragon Ball Z Nedir?

Olimp Whey Protein Complex Dragon Ball Z  Limited Edition Serisi sınırlı sayıda üretilmiş toz formda whey protein tozu ürünüdür.

Olimp Whey protein tozu, yağsız kas kütlesi oluşturmanıza yardımcı olacak yüksek kaliteli proteinlerin ve zengin amino asitlerin belirli bir bölümünü sağlar. Dragon Ball Z anime'nin dünyadaki en güçlü savaşçı olan super Saiyajin – Goku'yu içeren özel ambalajı ile ayırt edilir.

Olimp Whey Protein Complex Protein Tozu Dragon Ball Z  Limited Edition takviyesi ne içerir?

Her porsiyon (35g) sadece 134 zengin kaloridir! Her porsiyonunda 26 gr protein, aynı zamanda 1.4 g şeker (porsiyon başına) ve 1.5 g yağ (porsiyon başına) içerir, bu da şüphesiz yağsız kas kütlesi oluşturmayı kolaylaştırır.

Protein kaslarınız için bir çekirdek yapı taşıdır. Kas büyümesine ve bakımına katkıda bulunur. Proteinler bu nedenle herkesin diyetinde, özellikle de egzersiz yapanlarda, kaslı, atletik bir vücut üzerinde çalışmak için gereklidir. WPI (peynir altı suyu proteini izolatı) ve WPC (peynir altı suyu proteini konsantresi) karışımına dayanır. Hızlı emilim sayesinde, WPI, egzersiz sonrası zengin proteinleri ve amino asitleri kaslarınıza hızlı bir şekilde tedarik etmenizi sağlayacaktır. Öte yandan, WPC daha yavaş emilir, bu da gerçek zamanlı olarak herhangi bir zararı telafi etmeyi kolaylaştıracağı anlamına gelir. 

Benzer Ürünler

Protein Ocean Pea Protein

Protein Ocean Pea Protein 400 Gr

249,00 TL

DETAYLI İNCELE
Protein Ocean Whey Protein

Protein Ocean Whey Protein 1600 Gr

949,00 TL

DETAYLI İNCELE
Protein Ocean Pea Protein

Protein Ocean Pea Protein 1600 Gr

699,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Whey 3Matrix Protein Tozu

Hardline Whey 3Matrix Protein Tozu 2300 gr

1.279,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.