BİZE ULAŞIN

Hardline Nox 2 1090 Gr

S. K. Tarihi:30/01/2025
  • 729,00 TL

Havale / EFT 692,55 TL
Aroma :
Hediye
--- Seçiniz ---
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Hardline Nox 2 Nedir?

Hardline Nox 2 1090 gr  ağırlık ve kondisyon çalışanlar, profesyonel sporcular için üretilmiş güç ve performans arttırıcı (pre-workout) bir takviye gıdadır.

İçeriği sayesinde protein sentezini arttırmaya, kasların yapılanmasına ve yenilenmesine, uzun süreli enerji ihtiyacını karşılamaya, ATP üretimine yardımcı olmaktadır.

Hardline Nox 2 1090 gr Ürün Özellikleri Ürün özel olarak formüle edilmiş ve toz formda üretilmiş, içeriğindeki karbonhidrat ve çeşitli aminoasitler ile zenginleştirilmiş olmakla birlikte antrenman öncesi bir üründür.

Hardline Nox 2, çalışma ve antrenman sırasında tüketimi yüksek olan amino asitleri vücut için tedarik eder ve kaslarda depolanan amino asidi sağlayarak vücuttaki amino asit havuzunu doldurur. Vücudun spor sırasında gerek duyduğu enerjiyi sağlayarak, adale torkunu arttırmaya, yüksek performans sağlanmasına ve katabolizmayı engellemeye yardımcı olmaktadır. Çalışma süresince ATP oluşum hızını arttırmasının yanı sıra, çalışma sonrasında vücuttaki fosfo kreatin seviyesinin tekrar oluşmasında etkilidir.

Her bir porsiyon (36 gr. = 1 ölçek) içerisinde, yüksek miktarda Arjinin AKG, Kreation Monohidrata göre daha geliştirilmiş olan Tri- Creatine Malate, ATP açısından önemli olan L-Citrulline Malate’nin yanı sıra Taurin ve Ornitin AKG gibi amino asitler bulunmaktadır. İçeriği aynı zamanda B2, B3, B6, B12 gibi vitaminlerle geliştirimiştir.

 

Benzer Ürünler

Protein Ocean Pre-Workout Supreme

Protein Ocean Pre-Workout Supreme 320 Gr

299,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Pre-Dator Go!

BigJoy Pre-Dator Go! 1 Şase

23,75 TL 25,00 TL

DETAYLI İNCELE
Z-Konzept Procarb Gel 40 ml x

Z-Konzept Procarb Gel 40 ml x 24 Adet

675,00 TL

DETAYLI İNCELE
Protein Ocean Taurine

Protein Ocean Taurine 300 Gr

199,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.