BİZE ULAŞIN

Dragon Halter&Ağırlık Kemeri 4 inç 41037

  • 399,00 TL

Havale / EFT 379,05 TL
:
Tükendi
Paylaş:
Ürün Bilgisi
Dragon Halter& Ağırlık kemeri 4 inç, siz ağırlık çalışırken, özel tasarımı sayesinde bel bölgenizi destekler. Bel bölgenize iyi bir destek sağladığından dolayı da, olası sakatlanma risklerini en aza indirmeye yardımcı olur.
Çünkü ağırlık kaldırırken, beliniz oldukça zorlanır. İşte bu ürün sayesinde artık belinizdeki o zorlanma olmayacak ve problem çıkmadan rahatlıkla sporunuzu yapabileceksiniz.
 
Ağırlık çalışanlar için bu ürün, oldukça kullanışlı. Ürünü ister havale ile %5 indirimli, isterseniz de kredi kartına taksit avantajlarından faydalanarak, rahatlıkla satın alabilirsiniz.
 
Ağırlık çalışıyorsanız, bu ürünü deneyin Dragon Halter& Ağırlık kemeri 5 inç destekleyici yapısı ile sizi oluşabilecek problemlerden korur. Ağırlık çalışanlar için bu ürün oldukça muhteşem şekilde tasarlanmış. Sizler de çok düşük bir fiyat ile bu eşsiz ürünün sahibi olabilirsiniz. Böylece olası sakatlanmalara karşı, bu ürün ile tedbirinizi almış olun. En uygun fiyat avantajı ile sizler de site üzerinden hemen bu ürünü satın alın.


Benzer Ürünler

Hardline Maskotlu Anahtarlık

Hardline Maskotlu Anahtarlık

149,00 TL

DETAYLI İNCELE
Trec Boogieman Shaker

Trec Boogieman Shaker

149,00 TL

DETAYLI İNCELE
Protein Ocean Pocket Shaker

Protein Ocean Pocket Shaker 500 ml

119,00 TL

DETAYLI İNCELE
TNT Shaker

TNT Shaker 700 ml

129,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.