BİZE ULAŞIN

Dragon Cotton Lifting Straps 63933

  • 100,00 TL

Havale / EFT 95,00 TL
Tükendi
Paylaş:
Ürün Bilgisi
Sporcuların en büyük sıkıntısı orijinal ve sağlıklı sporcu gıdalarını ve ürünlerini bulamamalarıdır. Provitanya sporculara gerekli olan tüm destek malzemelerinin hizmetini hem kalite hem de uygun fiyat ile bir arada sunmaktadır. Sürekli kendini yenileyen ve kaliteli ürünlerden vazgeçmeyen firmamız sporcu besinlerinin hassasiyetinin farkında olarak sizlere hizmet vermektedir.
 
Dragon Cotton Lifting Straps ağırlık kaldırırken kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerden bir tanesidir. 22 santimetre uzatılmış kayış ile daha güçlü bir kavrama sağlar ve esnekliği ile kavrama yüzeyindeki teması artırır. Özel dikişleri ile kalite ve dayanıklılığı bu üründe bulabilirsiniz.
 
Bir pakette sağ ve sol el kullanımı için 2 adet ürün bulunmaktadır. Bu ağırlık kaldırma kayışı bilekleri destekler ve herhangi bir incinmeye karşı korur. Spor yaparken özellikle ağırlık çalışırken vücut sağlığı da göz önünde bulundurulmalı ve gerekli önlemler alınmalıdır.
 
Dragon Cotton Lifting Straps kullanıyor ve kirlendiğini düşünüyorsanız temizlemek için soğuk su ile yıkayabilirsiniz. Yıkarken kullanılan deterjan hafif olmalıdır. Kuruturken ise düz bir zemin üzerine sererek kurutmayı asarak kurutmaya tercih etmelisiniz. Yıkamak yerine nemli bir bez ile de üzerinde biriken tozu ve kiri de temizleyebilirsiniz. Tekrar kullanmadan önce mutlaka tamamen kurumasına özen gösteriniz.
 
Dragon Cotton Lifting Straps Teslimatı ve İadesi Provitanya sitesi üzerinden ürünün siparişini verdiğiniz andan itibaren sporcu gıdaları ve ekipmanları yaklaşık 1-3 iş günü içerisinde, elinizde olur ve eğer size ulaşan üründe bir hata veya kusur olduğunu fark ederseniz geri iade hakkınız bulunmaktadır.

Benzer Ürünler

Protein Ocean Pocket Shaker

Protein Ocean Pocket Shaker 500 ml

119,00 TL

DETAYLI İNCELE
Provitanya Protein Tozu Kabı

Provitanya Protein Tozu Kabı

10,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Askılı Çanta

Hardline Askılı Çanta

179,00 TL

DETAYLI İNCELE
Provitanya Antrenman Havlusu

Provitanya Antrenman Havlusu

120,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.