CLA (Konjuge Linoleik Asit) CLA doğal olarak kuzu eti, süt, tereyağı, köy peyniri gibi besinlerde önemli miktarda bulunmaktadır. Buna karşılık kimi zaman sadece doğal besinlerle vücudun ihtiyacı olan CLA miktarı karşılanamayabilir ya da çok fazla doğal yoldan alınması vücuda alınan kalori miktarını da arttırır. CLA, insan vücudunda yağ deposunu sağlayan Lipoprotein Lipaz adlı enzimin çalışma faaliyetlerini kısıtlar ve bu suretle vücuttaki yağ depolanmasını en düşük seviyeye indirir. Bu sayede besinlerden alınan yağlar direkt olarak kana karışacak, enerji olarak vücuda geri dönecek ve vücut böylelikle yağ depolamayacaktır. CLA, anti-katabolik etkisi sayesinde vücuttaki yağ yüzdesini azaltmaya çalıştığı sırada kas kütlenizi korumak suretiyle daha sağlıklı bir şekilde kilo verilmesini sağlar.

Yüksek Kalite CLA Yağ yakıcı Ürünler Provitanya.com'da.

Türkçe karşılığı Konjuge Linoleik Asit olan madde, vücut tarafından üretilmediği için dışarıdan alınması gerekmektedir. Çok etkili bir antioksidan olan CLA, son dönemlerde kanser ve daha pek çok hastalıktan korunmak amacı ile kullanılmaktadır. Asıl fonksiyonu yağ depolamasını engellemek olan bu sporcu besinini, yağ miktarında azalmayı sağladığı için sporcular sıkça tercih etmektedir.

CLA, ot ile beslenen hayvanlarında etinde ve sütünde çokça bulunur. Son dönemlerde besinler ile elde edilen CLA oranlarındaki azalmanın sebebi hayvancılık sektörünün azalmasıdır. Bu etken, obezite ve vücuttaki yağ kütlesinin artmasına neden olan en büyük etkenlerdendir.

Cla yağ yakıcı özelliği ile bilinen bir maddedir. Bu maddenin kullanımı ile beraber kas gelişimini de desteklemek sporcuların en büyük amacıdır. Etken unsurları hiç hesaba katmadan düşünüldüğünde, yağ kaybı ile beraber kilo azalışı bazı zamanlarda kas kaybına da neden olabilmektedir. CLA yardımı ile yağlardan kurtulmak çok daha kolay olacağından, vücuttaki kas kaybını engellemek daha rahat olacaktır.

Sitemizde yer alan kaliteli cla kapsül ürünlerimizde satın alarak, yağ yakımını daha hızlı bir hale getirebilirsiniz. Yağ yakma sürecinde çokça enerji ortaya çıkacağından dolayı, yüksek egzersiz yapmanız daha avantajlı olacaktır. Bu nedenle genel olarak sıkı bir egzersiz programı uygulayan insanlar daha sık kullanmaktadır. CLA kullanıma dair yapılan araştırmalar sonucunda, bu ürünün yağı yakarken kas yapısını da arttırdığı gözlenmiştir.

Vücudunuz İçin Destekleyici Ürünleri Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Piyasada çok farklı markalara ait CLA ürünleri yer almaktadır. Genellikle kullanım önerisi dışında, kullanmadan öne mutlaka paket üzerinde yer alan kullanım kılavuzu okunmalıdır. CLA ürünlerinin günlük olarak kullanma miktarı 3 kapsül olarak önerilir. Bu miktar yaklaşık olarak 4 grama denk gelir. Kullanımların ise genellikle yemek öncesinde ve spor öncesinde yapılması tavsiye edilir.

Provitanya.com adresinde yer alan bütün ürünler, uygun fiyat fırsatıyla sizlere sunulmaktadır. CLA yağ yakıcı çeşitleri de sizler için en uygun fiyatlarla yer almaktadır. Sitemizde yer alan CLA ürünleri, son derece kaliteli ve çokça tercih edilen markaların ürünleridir.

Spor yapmanın yanında küçük ipuçları ile sporunuzu daha avantajlı hale getirmenizi sağlayan firmamızda ayrıca Hardline CLA gibi birçok destekleyici ürünü sizlere sunmaktadır. Bu yağ yakıcı ürün, aspir bitkisinde bulunan linoleik asitten üretilmiştir.

Nutrend CLA ise, yeşil çay içeren bir üründür ve bağışıklığı güçlendirmenin yanı sıra metabolizmayı da hızlandıran bir formüle sahiptir.

Bigjoy clabig 99
219
219
BigJoy Clabig 99 Kapsül
Protein Ocean CLA 150 Gr
199
199
Protein Ocean CLA 150 Gr
GPN Cla 1000 Mg 90 Kapsül
260
260
GPN Cla 1000 Mg 90 Kapsül
Hardline CLA One 100 Jel Kapsül
225
225
Hardline CLA One 100 Jel Kapsül
Nutrend CLA 800 Mg 60 Kapsül
165
165
Nutrend CLA 800 Mg 60 Kapsül
SCI-MX CLA 1000 Leancore 90 Kapsül
125
125
SCI-MX CLA 1000 Leancore 90 Kapsül


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.