BİZE ULAŞIN

BigJoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet

Marka : BigJoy
  • 390,00 TL

Havale / EFT 370,50 TL
Gramaj: 120 Tablet
Tükendi
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Yepyeni bir kreatin: Tri-Kreatin Malat

Kreatin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksek aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP’ye (adonezin tirfosfat)dönüştürür.

Tri-Kreatin Malat’ın farkı nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere, Tri-Kreatin malat, 3 tane kreatin molekülü ve malik asidin bağlanması ile oluşur. Bu formu ile ATP üretimini hızlandırır. Daha fazla ATP demek daha fazla enerji demektir. Bu enerji yüksek yoğunluklu örneğin ağırlıkları kaldırırken, sprinte kalkarken ya da yukarı sıçrarken kullanılır.  Yani sadece spor salonunun ağırlık kısmında değil, dayanıklılık gerektiren sporlarda da oldukça faydalıdır. Bu yüzden farklı branşlardan atletler arasında oldukça popülerdir.

Kreatinlere bağlanan malat ise krebs döngüsünde kullanılır. Krebs döngüsü vücudun yağ, karbonhidrat ve proteinleri enerjiye dönüştürdükleri kimyasal tepkimelerin bütünüdür. Malik asit bu kompleks döngüde laktik asit birikimini önleyerek yorgunluğu azaltır ve enerji üretimini hızlandıran madde (katalist) olarak görev alır.  

Kreatinin bu formunun kreatinlere göre daha kolay emildiğini de belirtelim. 

Nasıl kullanılır?

Günde 1 porsiyonu (3 tablet) gün içerisinde alınız.

BigJoy Tri-Creatine Malate
Amino Asit Profilini İncele

Benzer Ürünler

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.