BİZE ULAŞIN

BigJoy Gluta Big %100 Glutamine Powder 300 Gr -

Marka : BigJoy
S. K. Tarihi:28/02/2027
  • 450,00 TL

Havale / EFT 427,50 TL
4,50 TL Para Puan kazandırır.
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Glutamin, spor dünyasındaki en popüler takviyelerden biridir. “Recovery” yani vücudun toparlanmasında kilit rol üstlenir. Vücudunuzdaki amino asit havuzunun %60’ını oluşturan, yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşası için en çok ihtiyaç duyulan amino asittir. Yoğun antrenmanlar sonrasında vücudun kendini yenilenmesinde büyük rol oynar.  Bu sayede bir sonraki antrenmana da en az önceki kadar şiddetli girmenize yardımcı olur. Yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşasında kilit rol üstlenir.

Ayrıca geçtiğimiz bir kaç sene içinde yapılan araştırmalar, glutaminin büyüme hormonu salgılanmasına da yardımcı olduğunu ve protein sentezini desteklediğini göstermiştir. Bu da daha kolay kas kütlesi kazanmanız anlamına gelir. Glutamin kas hücrelerine nitrojen taşınmasını sağlayarak bu sürece destek olur.

Bigjoy GlutaBIG üç farklı aroma seçeneğine sahiptir; aromasız, orman meyveli ve ananas şeklinde.

Aromasız olanı dilerseniz antrenman öncesinde aldığınız takviyenin içerisine ekleyebilir, dilerseniz de tek başına istediğiniz bir içecek ile kullanabilirsiniz. Ürün saf olduğu için, doğal amino asit acılığını sunar. Bu yüzden tek başına suya karıştırıp içmeniz zor olacaktır. 

Ne zaman kullanılır?

En iyi zamanlama, antrenman sonrasındadır. Ayrıca gece yatmadan ve sabah kalkar kalmaz kullanabilirsiniz. Bigjoy GlutaBig’i antrenman sonrasında 1 servis kullanabilirsiniz.  

BigJoy Gluta Big %100 Glutamine Powder 300 Gr -

Benzer Ürünler

BigJoy Arginine

BigJoy Arginine 120 Kapsül

350,00 TL

DETAYLI İNCELE
Ocean L-Teanin 200 mg

Ocean L-Teanin 200 mg 30 Kapsül

278,55 TL 309,50 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.