BİZE ULAŞIN
%12 İNDİRİMLİ

BigJoy Bcaa Pro Go! 21 Drink Packets

Marka : BigJoy
S. K. Tarihi:30/01/2027
  • 370,00 TL 325,60 TL

Havale / EFT 309,32 TL
Aroma :
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Amino asitler şimdi tekli pakette!

Bigjoy farkı ile şimdi BCAA, kreatin, arjinin ve glutamin dünyada ilk defa tekli pakette. Yani artık besin desteğini shaker içinde taşımak zorunda değilsiniz. Tekli paketleri çantanızda, cebinizde ya da iş yerinde çekmecenizde kolaylıkla saklayabilir, antrenman öncesinde ve sonrasında pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

BCAA'nın faydaları nedir?

BIGJOY BCAAPro toz formunda bir BCAA ürünüdür. BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandırdığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.

BCAA tekli pakette

BIGJOY BCAAPro GO tekli paketler halindedir. Bir kutuda 21 tekli paket vardır. Her paket bir servise eşittir ve 4:1:1 BCAA oranına sahip 6000 mg BCAA sunar.

Lösin oranı çok yüksektir. Her servisinde 4000 mg lösin amino asidi bulunur. Lösin amino asidi, BCAA’ları oluşturan üç amino asit içerisinde anabolik etkiye sahip, yani kas parçalanmasını azaltan en önemli amino asittir.

BIGJOY BCAAPro, orman meyveleri aroması ile benzersiz bir tada sahiptir.

Ne zaman kullanılır?

Başlangıç seviyesinde, antrenmandan 20-30 dakika önce ya da antrenman sırasında 1 paket kullanabilirsiniz. İlerleyen seviyelerde antrenmandan önce, antrenman sırasında ve antrenmandan sonra olmak üzere 3 paket kullanabilirsiniz.  

BigJoy Bcaa Pro Go! 21 Drink Packets

Benzer Ürünler

TNT Glutaboom Glutamine Powder

TNT Glutaboom Glutamine Powder 300 Gr

449,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Gluta Big % 100 Glutamine Powder

BigJoy Gluta Big % 100 Glutamine Powder 120 Gr

193,60 TL 220,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Bcaa Pro Go! 1 Adet Drink Packets

BigJoy Bcaa Pro Go! 1 Adet Drink Packets

17,60 TL 20,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Arginine Go! 1 Adet Drink Packets

BigJoy Arginine Go! 1 Adet Drink Packets

17,60 TL 20,00 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.