BİZE ULAŞIN

Avicenna Propolis 60 Kapsül

Marka : Avicenna
S. K. Tarihi:19/10/2026
  • 279,00 TL

Havale / EFT 265,05 TL
Gramaj: 60 Kapsül
2,79 TL Para Puan kazandırır.
Paylaş:
Ürün Bilgisi

Avicenna Propolis 60 Kapsül Nedir?

İçeriğinde Propolis ekstresi içeren gıda takviyesidir.

  1. Antioksidan Özellikler: Propolis, antioksidan bileşenler içerir. Antioksidanlar, serbest radikaller olarak bilinen zararlı molekülleri etkisiz hale getirerek hücresel hasarı önleyebilirler.

  2. Antibakteriyel ve Antiviral Özellikler: Propolis, içerdiği antimikrobiyal bileşenler sayesinde bakteri ve virüslerle mücadelede etkili olabilir. Bu özellikler propolisin enfeksiyonların önlenmesi veya tedavi edilmesinde yardımcı olmasına katkıda bulunabilir.

  3. Anti-inflamatuar Özellikler: Propolis, inflamasyonu azaltmaya yardımcı olabilir. Bu özellik, yaralanma sonrası iyileşmeyi hızlandırabilir ve inflamatuar durumları yönetmede destekleyici olabilir.

  4. Bağışıklık Sistemi Desteği: Propolis, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olabilir. Bağışıklık sistemi üzerindeki bu etkiler, vücudu hastalıklara karşı daha dirençli hale getirebilir.

  5. Yara İyileştirici Özellikler: Propolis, yara iyileşmesini teşvik edebilir. Antimikrobiyal özellikleri ve doku yenilenmesini destekleyici etkileri sayesinde, yaraların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olabilir.

 

Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:4 Tablet
Porsiyon Sayısı:15
Her Porsiyon İçin Miktar
Propolis 1120 mg
Propolis ekstresi (1120mg propolise eşdeğer) 280 mg
Kullanım Bilgisi:11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 kez 2‘şer kapsül alınmalıdır.

Benzer Ürünler

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.