BİZE ULAŞIN

Multipower %50 Protein Bar 50 Gr 20 Adet

S. K. Tarihi:30/06/2023
  • 1.000,00 TL

Havale / EFT 950,00 TL
Aroma :
Hediye
--- Seçiniz ---
Paylaş:
Ürün Bilgisi
Sporcular özellikle aldıkları gıdalara etmeleri gerekir. Harcadıkları aşırı efor ile enerji açığa çıkar. Ve vücutları için protein ihtiyaçları oluşur. Protein açıklarını Multipower %50 protein bar ile kolaylıkla karşılayabilirler.
 
Protein bar yüksek protein içeriği ile kişiye ihtiyacı olan enerjiyi vermektedir. Tat ve görüntü bakımından çikolataya benzetilmektedirler. Tadı çok güzel olan bu ürünler çikolatadan farksızdırlar. Protein karşılaması açısından bir örneklemeye gidersek 1 adet haşlanmış yumurta 6 gr protein ve 60 gr kaloriye eştir 1 protein bar.

Multipower %50 protein bar nedir?

Sporcu gıdalarında Avrupa’nın en büyük markası olan Multipower’ın geliştirmiş olduğu bir üründür. Multipower yüksek protein bar ile birçok sporcunun aradığı protein ihtiyacı giderir. Sütlü çikolata kaplı, Hindistan cevizli ve %50 protein içeriği ile lezzetli protein aspartam içermez. Düşük yağ ve düşük şeker seviyesi ile antrenman öncesi ve sonrası kasların toparlanmasına ve gelişmesine yardımcıdır. Sağlıklı beslenmede protein, karbonhidrat ve yağ oranı ile öğün araları idealdir. 
 
 
 
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:1 Bar
Porsiyon Sayısı:20
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji/Energy 210 kcal
Yağ/Fat 6,0 g
-Doymuş Yağ/Saturated Fat 3,8 g
Karbonhidrat/Carbohydrate 9,0 g
-Şekerler/Sugars 1,5 g
-Lif 0,0 g
Protein 27,0 g
Tuz 90 mg
Kullanım Bilgisi:Günlük protein ihtiyacınıza göre gün içinde 1 ile 3 adet protein bar tüketebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Üye Yorumları

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.